ahp kop

 18 Juni 2019

Startlijst: ATP Gorssel 24 november

Share

indoor 2

Dressuur en Vaardigheid

We starten met de Dressuur Pony's. Ochtendprogramma: Aanvang 08.30 uur.

Jury: De heer Gé König

LET OP!!! Vanwege het veiligheidscertificaat in de hallen van Semper Fidelis dient zowel in de dressuur als ook in de vaardigheid met een goedgekeurde helm of cap te worden gereden !!!!

 

Tijd:

Nr.

Naam:

Naam Pony ('s):

1 / 2

Kl.:

Proef:

Vereniging

               

08:30

1

Bolt, Irma (Impuls)

Rocky

1

B

55

MV In Stap en Draf

08:40

2

Bezemer, Sietske (Impuls)

Kartouch

1

B

55

KV Achter 't Peerd

08:50

3

de Grijs, Manuela (Impuls)

Bonny

1

B

55

KV Achter 't Peerd

09:00

4

Verheul, Natasja

Lady Tessa

1

L

58

MV Deventer '85

09:10

5

Korten, Gerard

Joep/Voldemar van Vries

2

L

58

MV Onder de Zweppe

09:20

6

Verheul, Onne

Lady Tessa

1

B

55

MV Deventer '85

09:30

7

Ligtenbarg, Henk

White Rose/White Lady

2

L

58

MV Hamelandse Menners

09:40

8

Spronk, Rijk

Tristan van Maatman

1

M

60

MV De Bergmenners

09:50

9

Jansen, Carina

Popcorn

1

B

55

KV Het Apeldoornsch Gerij

10:00

10

van Wezel, Marjo (Impuls)

Jinte

1

B

55

MV Arion

10:10

 

Pauze (10 minuten)

         

10:20

11

Elferink, Gert

Macho

1

L

58

MV In Stap en Draf

10:30

12

Korten, Belinda

Storm

1

M

60

MV Onder de Zweppe

10:40

13

Ligtenbarg, Hendrik Jan

Kristel

1

B

55

MV De Bergmenners

10:50

14

Spronk, Rijk

Shadow van Maatman

1

Z

64

MV De Bergmenners

11:00

15

Schottink, Anita

Balouska

1

Z

64

Menclub Markelo

11:10

16

van Tilburg, Frans

Santos

1

Z

64

MV Waal en Linge

11:20

17

Verheul, Natasja

Kompas Gerwin

1

L

58

MV Deventer '85

11:30

18

de Rooij, Netty

Haiko

1

M

60

MV In Stap en Draf / KV AtP

11:40

19

Verheul, Onne

Kompas Gerwin

1

L

58

MV Deventer '85

11:50

20

Bömer-Ligtenbarg, Ans

Rocky / Kelly

2

Z

66

MV Hamelandse Menners

12:00

21

Ribbers-de Vroed, Marja

Coldy

1

B

55

MV De Bergmenners

 

Vaardigheid:

LET OP!!! Vanwege het veiligheidscertificaat in de hallen van Semper Fidelis dient zowel in de dressuur als ook in de vaardigheid met een goedgekeurde helm of cap te worden gereden !!!!

12:15

 

Start opbouw vaardigheid.

         

12:45

 

Verkennen vaardigheid

         

13:00

 

Einde verkennen vaardigheid

       
               

13:15

 

Start vaardigheid

         

              

 

 

 

 

 

Startvolgorde vaardigheid:

LET OP: Start volgorde Vaardigheid is NIET HETZELFDE ALS DRESSUUR !!!)

 

Nr.

Naam:

Naam Pony ('s):

1 / 2

Kl.:

SPB:

Vereniging

             

4

Verheul, Natasja

Lady Tessa

1-PO

Z

1.26

MV Deventer '85

7

Ligtenbarg, Henk

White Rose / White Lady

2-PO

M

1.26

MV Hamelandse Menners

6

Verheul, Onne

Lady Tessa

1-PO

Z

1.26

MV Deventer '85

5

Korten, Gerard

Joep / Voldemar van Vries

2-PO

Z

?

MV Onder de Zweppe

2

Bezemer, Sietske (Impuls)

Kartouch

1-PO

L

1.25

KV Achter 't Peerd

3

de Grijs, Manuela (Impuls)

Bonny

1-PO

L

1.23

KV Achter 't Peerd

10

van Wezel, Marjo (Impuls)

Jinte

1-PO

L

1.25

MV Arion

13

Ligtenbarg, Hendrik Jan

Kristel

1-PO

L

1.25

MV De Bergmenners

16

van Tilburg, Frans

Santos

1-PO

L

1.29

MV Waal en Linge

18

de Rooij, Netty

Haiko

1-PO

Z

1.27

MV In Stap en Draf / KV AtP

12

Korten, Belinda

Storm

1-PO

M

1.03

MV Onder de Zweppe

17

Verheul, Natasja

Kompas Gerwin

1-PO

M

1.26

MV Deventer '85

20

Bömer-Ligtenbarg, Ans

Rocky / Kelly

2-PO

Z

1.26

MV Hamelandse Menners

19

Verheul, Onne

Kompas Gerwin

1-PO

Z

1.26

MV Deventer '85

 

 

Dressuur Middagprogramma (Paarden).

 

Aanvang 14.30 uur. Jury: Mevrouw W.L. van Hulst – Bakker

 

LET OP!!! Vanwege het veiligheidscertificaat in de hallen van Semper Fidelis dient zowel in de dressuur als ook in de vaardigheid met een goedgekeurde helm of cap te worden gereden !!!!

 

Tijd:

Nr.

Naam:

Naam Paard(en):

1 / 2

Kl.:

Nr.:

Vereniging

               

14:30

22

Nijenhuis, Jolande

Snoet

1

L

58

MV De Bergmenners

14:40

23

Looman, Annelies

Tornado

1

B

55

MV In Stap en Draf

14:50

24

van Schooten, Harry (Impuls)

Margriet

1

B

55

KV Achter 't Peerd

15:00

25

Haasnoot, Bas

Romke

1

B

55

MV Markelo

15:10

26

Looman, Gerard

Tornado

1

B

55

MV In Stap en Draf

15:20

27

Biesheuvel, Selinde

Maurits T.

1

B

55

KV Achter 't Peerd

15:30

28

Haijtink, Gerrit

Ditmar

1

B

55

MV Hamelandse Menners

15:40

29

van de Goor-van der Wal, Wies

Boris

1

B

55

MV Arion

15:50

30

Wielheesen, Jan

Baringa

1

B

55

MV Onder de Zweppe

16:00

31

Wolterink, Jan (Impuls)

Rudin / Aron

2

B

55

MV In 't Tuug

16:10

32

Middelkoop-Wastenecker, Truus

Freek

1

L

58

MV Onder de Zweppe

16:20

33

Meurs, Ed

Amber

1

L

58

St. Steffenrijders

16:30

 

Pauze (10 Minuten)

         

16:40

34

van Boven, Gerrit Jan (Impuls)

Jelles / Sjarly

2

B

55

NVT

16:50

35

Jansen, Roland (Impuls)

Jesse fan Horp

1

B

55

MV In 't Tuug

17:00

36

Lindeboom, Evert

Torpedo JW

1

M

60

MV Hamelandse Menners

17:10

37

Ouwersloot, Hans

CoCo

1

L

58

MV De Koets'n Keerls

17:20

38

Gerritsen, Huub

Meinsje Jeltje D.

1

L

58

MV In Stap en Draf

17:30

39

Hartjes, Willy

Wietse van 't Oostende

1

L

58

MV In Stap en Draf

17:40

40

Middelkoop-Wastenecker, Truus

Arjen

1

L

58

MV Onder de Zweppe

17:50

41

Meurs, Ed

Floris

1

ZZ

69

St. Steffenrijders

 

18:00

 

Start opbouw vaardigheid.

18:30

 

Verkennen vaardigheid

18:45

 

Einde verkennen vaardigheid

 

19.00: Start Vaardigheid

LET OP!!! Vanwege het veiligheidscertificaat in de hallen van Semper Fidelis dient zowel in de dressuur als ook in de vaardigheid met een goedgekeurde helm of cap te worden gereden !!!!

Startvolgorde: (Let op !!! NIET HETZELFDE ALS DRESSUUR !!!)

Nr.

Naam:

Naam Paard(en):

1 / 2

Kl.:

SPB:

Vereniging

             

35

Jansen, Roland (Impuls)

Jesse fan Horp

1

L

1.27

MV In 't Tuug

24

van Schooten, Harry (Impuls)

Margriet

1

L

?

KV Achter 't Peerd

25

Haasnoot, Bas

Romke

1

L

1.27

MV Markelo

32

Middelkoop-Wastenecker, Truus

Freek

1

L

?

MV Onder de Zweppe

28

Haijtink, Gerrit

Ditmar

1

L

1.32

MV Hamelandse Menners

29

van de Goor-van der Wal, Wies

Boris

1

L

1.26

MV Arion

30

Wielheesen, Jan

Baringa

1

L

1.28

MV Onder de Zweppe

31

Wolterink, Jan (Impuls)

Rudin / Aron

2

L

?

MV In 't Tuug

34

van Boven, Gerrit Jan (Impuls)

Jelles / Sjarly

2

L

?

Onbekend

36

Lindeboom, Evert

Torpedo JW

1

M

1.28

MV Hamelandse Menners

37

Ouwersloot, Hans

CoCo

1

M

1.27

MV De Koets'n Keerls

41

Meurs, Ed

Floris

1

M

?

St. Steffenrijders

38

Gerritsen, Huub

Meinsje Jeltje D.

1

L

1.28

MV In Stap en Draf

39

Hartjes, Willy

Wietse van 't Oostende

1

L

1.27

MV In Stap en Draf

40

Middelkoop-Wastenecker, Truus

Arjen

1

L

?

MV Onder de Zweppe

 

Wij wensen alle deelnemers een hele prettige en sportieve dag/wedstrijd toe, met heel veel menplezier

Secretariaat Achter 't Peerd | Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. | © Chair-man.nl

Copyright 2011.