ahp kop

 16 Juli 2019

D+V 15 december startlijsten

Share

Deze zaterdag starten we 's morgens met de paarden en de pony's beginnen dan 's middags na 14.30 uur. Op 12 januari 2013 is het dan weer omgedraaid. Alle gegevens zijn nu compleet, dus de startlijst is definitief.

En ja, de Jan de Boer die bij de pony's staat is inderdaad de voormalig wereldkampioen vierspan pony's. Hij is voornemens te starten met twee keer een tweespan. De ponyrijders hebben er dus een geduchte concurrent bij.

LET OP: Vanwege het veiligheidscertificaat in de hallen van Semper Fidelis dient zowel in de dressuur als ook in de vaardigheid met een goedgekeurde helm of cap te worden gereden.

Dressuur programma (Paarden): Aanvang 08.30 uur.

Jury: De heer W.A. Feenstra

Tijd: Nr. Naam: Naam Paard(en): 1 / 2 Kl.: Proef: Vereniging
08:30 1 van Schooten, Harry (Impuls) Margriet 1 B 57 KV Achter 't Peerd
08:40 2 Haasnoot, Bas Romke 1 B 57 MV Markelo
08:50 3 Looman, Gerard Tornado 1 B 57 MV In Stap en Draf
09:00 4 Biesheuvel, Selinde Maurits T. 1 B 57 KV Achter 't Peerd
09:10 5 Haijtink, Gerrit Ditmar 1 B 57 MV Hamelandse Menners
09:20 6 van de Goor-van der Wal, Wies Boris 1 B 57 MV Arion
09:30 7 Wielheesen, Jan Baringa 1 B 57 MV Onder de Zweppe
09:40 8 Timmerman, Ingrid Winke van de Terp 1 B 57 MV In Stap en Draf
09:50 9 Wolterink, Jan (Impuls) Rudin / Aron 2 B 57 MV In 't Tuug
10:00 10 Middelkoop-Wastenecker, Truus Freek 1 L 59 MV Onder de Zweppe
10:10   Pauze ( 10 minuten !! )          
10:20 11 Meurs, Ed Amber 1 L 59 St. Steffenrijders
10:30 12 Ouwersloot, Hans CoCo 1 L 59 MV De Koets'n Keerls
10:40 13 Gerritsen, Huub Meinsje Jeltje D. 1 L 59 MV In Stap en Draf
10:50 14 Hartjes, Willy Wietse van 't Oostende 1 L 59 MV In Stap en Draf
11:00 15 Nijenhuis, Jolande Snoet 1 L 59 MV De Bergmenners
11:10 16 Middelkoop-Wastenecker, Truus Arjen 1 L 59 MV Onder de Zweppe
11:20 17 Lindeboom, Evert Torpedo JW 1 M 61 MV Hamelandse Menners
11:30 18 Wassink-Manten, Connie Liza 1 M 61 MV Koetsiers Aalten
11:40 19 Jansen, Carina Scallawag 1 M 61 KV Het Apeldoornsch Gerij
11:50 20 Meurs, Ed Floris 1 ZZ 70 St. Steffenrijders

 

12:00 uur: Start opbouw Vaardigheid

12:45 uur: Verkennen Vaardigheid

13:00 uur: Einde verkennen Vaardigheid

13.15 uur: Start Vaardigheid (Let op: Niet dezelfde startvolgorde als de dressur)

Vaardigheid programma (Paarden): Aanvang 13.30 uur.

 

Nr. Naam: Naam Paard(en): 1 / 2 Kl.: SPB: Vereniging
             
1 van Schooten, Harry (Impuls) Margriet 1 L 1.46 KV Achter 't Peerd
10 Middelkoop-Wastenecker, Truus Freek 1 L 1.32 MV Onder de Zweppe
2 Haasnoot, Bas Romke 1 L 1.27 MV Markelo
3 Looman, Gerard Tornado 1 L 1.28 MV In Stap en Draf
5 Haijtink, Gerrit Ditmar 1 L 1.32 MV Hamelandse Menners
6 van de Goor-van der Wal, Wies Boris 1 L 1.26 MV Arion
7 Wielheesen, Jan Baringa 1 L 1.27 MV Onder de Zweppe
9 Wolterink, Jan (Impuls) Rudin / Aron 2 L 1.28 MV In 't Tuug
14 Hartjes, Willy Wietse van 't Oostende 1 L 1.27 MV In Stap en Draf
15 Nijenhuis, Jolande Snoet 1 L 1.23 MV De Bergmenners
18 Wassink-Manten, Connie Liza 1 L 1.28 MV Koetsiers Aalten
16 Middelkoop-Wastenecker, Truus Arjen 1 L 1.32 MV Onder de Zweppe
12 Ouwersloot, Hans CoCo 1 M 1.27 MV De Koets'n Keerls
17 Lindeboom, Evert Torpedo JW 1 M 1.28 MV Hamelandse Menners
20 Meurs, Ed Floris 1 M 1.41 St. Steffenrijders

 

Dressuur programma (Pony's): Aanvang 14.30 uur.

Jury Mevrouw G.J. Wilbrink-Brinkman

Tijd: Nr. Naam: Naam Pony ('s): 1 / 2 Kl.: Nr.: Vereniging
14:30 21 Spronk, Rijk Tristan van Maatman 1 M 61 MV De Bergmenners
14:40 22 Ribbers-de Vroed, Marja Coldy 1 B 57 MV De Bergmenners
14:50 23 Bolt, Irma (Impuls) Rocky 1 B 57 MV In Stap en Draf
15:00 24 Verheul, Natasja Lady Tessa 1 L 59 MV Deventer '85
15:10 25 Bezemer, Sietske (Impuls) Kartouch 1 B 57 KV Achter 't Peerd
15:20 26 Verheul, Onne Lady Tessa 1 B 57 MV Deventer '85
15:30 27 Broeders, Hanneke (Impuls) Dancer 1 B 57 KNHS Recreatievereniging
15:40 28 Spronk, Rijk Shadow van Maatman 1 Z 65 MV De Bergmenners
15:50 29 Westerdijk, Jeroen (Impuls) Lara 1 B 57 KV Achter 't Peerd
16:00 30 de Grijs, Manuela (Impuls) Bonny 1 B 57 KV Achter 't Peerd
16:10 31 van Wezel, Marjo (Impuls) Jinte 1 B 57 MV Arion
16:20 32 Brokken, Rudi Lara 1 B 57 KV Achter 't Peerd
16:30 33 Ligtenbarg, Hendrik Jan Kristel 1 B 57 MV De Bergmenners
16:40 34 Elferink, Gert Macho 1 L 59 MV In Stap en Draf
16:50   Pauze ( 20 minuten !! )          
17:10 35 Ligtenbarg, Henk White Rose / White Lady 2 L 59 MV Hamelandse Menners
17:20 36 Boer, Jan de ( HC ) Kryptan / Mr. Lloid 2 M 63 MV De Lange Boom
17:30 37 Jansen, Roland Wolbrand 1 L 59 MV In 't Tuug
17:40 38 Korten, Gerard Joep / Voldemar van Vries 2 L 59 MV Onder de Zweppe
17:50 39 de Rooij, Netty Haiko 1 M 61 MV In Stap en Draf / KV AtP
18:00 40 van Tilburg, Frans Santos 1 Z 65 MV Waal en Linge
18:10 41 Verheul, Natasja Kompas Gerwin 1 L 59 MV Deventer '85
18:20 42 Jansen, Carina Popcorn 1 B 57 KV Het Apeldoornsch Gerij
18:30 43 Verheul, Onne Kompas Gerwin 1 L 59 MV Deventer '85
18:40 44 Bömer-Ligtenbarg, Ans Rocky / Kelly 2 Z 67 MV Hamelandse Menners
18:50 45 Boer, Jan de Smirnoff / Matador 2 M 63 MV De Lange Boom

 

19:00 uur: Start opbouw Vaardigheid

19:45 uur: Verkennen Vaardigheid

20:00 uur: Einde verkennen Vaardigheid

20:15 uur: Starten Vaardigheid

 

Nr. Naam: Naam Pony ('s): 1 / 2 Kl.: SPB: Vereniging
             
37 Jansen, Roland Wolbrand 1 M 1.30 MV In 't Tuug
42 Jansen, Carina Popcorn 1 L ? KV Het Apeldoornsch Gerij
35 Ligtenbarg, Henk White Rose / White Lady 2 M 1.26 MV Hamelandse Menners
36 Boer, Jan de ( HC ) Kryptan / Mr. Lloid 2 ZZ 1.38 MV De Lange Boom
24 Verheul, Natasja Lady Tessa 1 Z 1.27 MV Deventer '85
25 Bezemer, Sietske (Impuls) Kartouch 1 L 1.25 KV Achter 't Peerd
26 Verheul, Onne Lady Tessa 1 Z 1.27 MV Deventer '85
27 Broeders, Hanneke (Impuls) NN 1 L ? KNHS Recreatievereniging
28 Spronk, Rijk Shadow / Tristan van Maatman 2 ZZ 1.28 MV De Bergmenners
30 de Grijs, Manuela (Impuls) Bonny 1 L 1.21 KV Achter 't Peerd
31 van Wezel, Marjo (Impuls) Jinte 1 L 1.27 MV Arion
33 Ligtenbarg, Hendrik Jan Kristel 1 L 1.26 MV De Bergmenners
38 Korten, Gerard Joep / Voldemar van Vries 2 Z 1.31 MV Onder de Zweppe
39 de Rooij, Netty Haiko 1 Z 1.27 MV In Stap en Draf / KV AtP
40 van Tilburg, Frans Santos 1 L 1.28 MV Waal en Linge
41 Verheul, Natasja Kompas Gerwin 1 M 1.27 MV Deventer '85
44 Bömer-Ligtenbarg, Ans Rocky / Kelly 2 Z 1.26 MV Hamelandse Menners
43 Verheul, Onne Kompas Gerwin 1 Z 1.27 MV Deventer '85
45 Boer, Jan de Smirnoff / Matador 2 ZZ 1.38 MV De Lange Boom

 

Met vriendelijke groet,

Achter 't Peerd DV Gorssel,

Netty de Rooij – Belinda Korten – Dick Pluim.

 

Secretariaat Achter 't Peerd | Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. | © Chair-man.nl

Copyright 2011.